Team | Van den Dorpe

Maak kennis met ons dynamisch Van den Dorpe-team

TCM heftruck kopen of huren nieuw en occasie Van den Dorpe 4

Altijd tot je dienst!

Contacteer onze mensen achter de heftrucks TCM en Linde, nieuw, occasie en huur. Service staat zoals steeds hoog in ons vaandel. Naast ons salesteam mag je rekenen op meer dan 40 gekwalificeerde techniekers actief in jouw of ons atelier. Naast verkoop en onderhoud bieden we consultancy, training en opleiding, commercieel advies, een efficiënt gerund wisselstukkenmagazijn en een smetteloos werkende dienst na verkoop. Voortdurende productscholing en servicetraining maken deel uit van de opleiding van onze servicetechniekers.

mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe
Filip Van den Dorpe
Zaakvoerder t +32 (0)55 23 20 00 filip.vandendorpe@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 24
Els Vanrobaeys
Zaakvoerder t +32 (0)55 23 20 00 els.vanrobaeys@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 22
Simon Van den Dorpe
Zaakvoerder t +32 (0)55 23 30 00 simon.vandendorpe@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 20
Justine Van den Dorpe
Preventie & Veiligheid t +32 (0)55 23 20 00 justine.vandendorpe@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 10
Pieter Taillieu
Finance & Operations Manager t +32 (0)55 23 20 00 pieter.taillieu@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 4
David Degrande
Sales Manager t +32 (0)478 38 03 71 david.degrande@vdd.be
Kurt Vandenbussche
Workshop & Service Manager t +32 (0)55 23 20 00 kurt.vandenbussche@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 26
Eva Van Compernolle
Aftersales t +32 (0)483 14 49 91 eva.vancompernolle@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 12
Stijn Delmeire
Area Manager t +32 (0)474 54 36 96 stijn.delmeire@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 14
Bart Vandenbussche
Area Manager t +32 (0)477 70 01 61 bart.vandenbussche@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 8
Steven Feliers
Area Manager t +32 (0)475 39 96 08 steven.feliers@vdd.be
Baptist Claeys
Area Manager t +32 (0)472 03 03 93 baptist.claeys@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 28
Dignum Bossuyt
Used Equipment t +32 (0)475 26 54 62 dignum.bossuyt@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 1
Anna Harasimiuk
Trading t +32 (0)55 23 20 00 anna.harasimiuk@vdd.be
Samira Goutsmet
Rental t +32 (0)55 23 20 00 rental@vdd.be
Erwin Sardeur
Aankoop & Magazijn t +32 (0)55 23 20 00 erwin.sardeur@vdd.be
Geert Vandenburie
Dispatch Elektrisch t +32 (0)55 23 20 00 dispatching-elektrisch@vdd.be
mensen heftrucks TCM Linde Still nieuw occasie huren Van den Dorpe 17
Bernard De Temmerman
Dispatch Thermisch t +32 (0)55 23 20 00 dispatching-thermisch@vdd.be