Team voor handling equipment tot uw dienst | Van den Dorpe

Maak kennis met ons dynamisch Van den Dorpe-team

TCM heftruck kopen of huren nieuw en occasie Van den Dorpe 4

Altijd tot Uw dienst!

Service staat zoals steeds hoog in ons vaandel. Naast ons salesteam mag U  rekenen op meer dan 40 gekwalificeerde techniekers actief in jouw of ons atelier. Naast verkoop en onderhoud bieden we consultancy, training en opleiding, commercieel advies, een efficiënt gerund wisselstukkenmagazijn en een smetteloos werkende dienst na verkoop. Voortdurende productscholing en servicetraining maken deel uit van de opleiding van onze servicetechniekers.

Filip Van den Dorpe
Zaakvoerder t +32 (0)55 23 20 00 filip.vandendorpe@vdd.be
Els Vanrobaeys
Zaakvoerder t +32 (0)55 23 20 00 els.vanrobaeys@vdd.be
Simon Van den Dorpe
Zaakvoerder t +32 (0)55 23 30 00 simon.vandendorpe@vdd.be
Justine Van den Dorpe
Preventie & Veiligheid t +32 (0)55 23 20 00 justine.vandendorpe@vdd.be
Pieter Taillieu
Finance & Operations Manager t +32 (0)55 23 20 00 pieter.taillieu@vdd.be
David Degrande
Sales Manager t +32 (0)478 38 03 71 david.degrande@vdd.be
Kurt Vandenbussche
Service & Aftersales Manager t +32 (0)55 23 20 00 kurt.vandenbussche@vdd.be
Eva Van Compernolle
Rental t +32 (0)483 14 49 91 eva.vancompernolle@vdd.be
Stijn Delmeire
Area Manager t +32 (0)474 54 36 96 stijn.delmeire@vdd.be
Bart Vandenbussche
Area Manager t +32 (0)477 70 01 61 bart.vandenbussche@vdd.be
Steven Feliers
Area Manager t +32 (0)475 39 96 08 steven.feliers@vdd.be
Dignum Bossuyt
Used Equipment t +32 (0)475 26 54 62 dignum.bossuyt@vdd.be
Bernard De Temmerman
Dispatch Thermisch t +32 (0)55 23 20 00 dispatching-thermisch@vdd.be
Geert Vandenburie
Dispatch Elektrisch t +32 (0)55 23 20 00 dispatching-elektrisch@vdd.be
Erwin Sardeur
Aankoop & Magazijn t +32 (0)55 23 20 00 erwin.sardeur@vdd.be
Ronald Grambergen
Naverkoop Wisselstukken t +32 (0)55 23 20 00 ronald.grambergen@vdd.be
Michiel Baert
Trading t +32 (0)477 61 10 51 michiel.baert@vdd.be
Anna Harasimiuk
Trading PL t +32 (0)55 23 20 00 anna.harasimiuk@vdd.be
Norman Petschke
Trading DE t +49 (0)151 11 97 34 93 norman.petschke@vdd.be